KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 14348198
nr 1434 8198
Anna Hofman-Bang
(1954-2005), Sverige
Etsningar, 2 st, Utan titel. Bob Dylan. Signerad, numrerad 1/30, daterad -81. Bildmått: 25x25, yttermått inklusive ram: 42x40 cm
Anna Hofman-Bang, svensk bildkonstnär född 1954, död 2005.
måndag 29 november 2021
kl 18:21:16
Anna Hofman-Bang
Läs mer om Anna Hofman-Bang